DinoAnimals.pl | DinoAnimals.com
W skrócie
Wpisy
Komentarze

Przez ostatnie półtora miesiąca każda z osób pobierająca opracowania w serwisie DobreSciagi.pl brała udział w konkursie w którym do wygrania był iPhone 5.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – w stosunku do ubiegłorocznej edycji ilość uczestników była kilkakrotnie większa.

Ze względu na charakter tegorocznego konkursu, do naszej zabawy przyłączyła się spora grupa osób, która potraktowała konkurs jako typową rywalizację, stąd też nasze komentarze w trakcie trwania konkursu http://dobresciagi.pl/blog/?p=1344 czy http://dobresciagi.pl/blog/?p=1337, w których przypominaliśmy, że konkurs powinien być dobrą zabawą, nie zaś zaciętą rywalizacją, gdyż koszty uczestnictwa w konkursie mogą być zbyt znaczące, a nagroda jest tylko jedna.

Spora grupa osób dość mocno zaangażowała się w konkursie i bolejemy nad tym, że nie mamy więcej nagród i nie każdy może otrzymać upragnionego iPhone’a 5.

Tymczasem miło jest nam poinformować, iż zwycięzcą konkursu został:

Grzegorz z Warszawy

Z Grzegorzem udało nam się połączyć przed paroma minutami – był bardzo zadowolony ze zwycięstwa w konkursie. Wybrał iPhone’a w kolorze białym, gdyż jak stwierdził, ma to być prezent dla jego dziewczyny 🙂

Grzegorz przyznał jednocześnie, że „trochę” zagalopował się z wysyłaniem konkursowych sms-ów.

Grzegorzowi serdecznie gratulujemy zwycięstwa, pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za liczny udział.

W ewentualnej następnej edycji konkursu, zasady z pewnością będą odmienne,  nie chcemy bowiem abyście tak mocno angażowali się w konkurs finansowo, jak w bieżącej edycji. Konkurs ma być dobrą zabawą dla wszystkich.

Redakcja
Wydawnictwa Dobre Ściągi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (24 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +24 (from 24 votes)
Podsumowanie Konkursu - Wygraj iPhone'a 5., 10.0 out of 10 based on 24 ratings