DinoAnimals.pl | DinoAnimals.com
W skrócie
Wpisy
Komentarze

Konkurs wkracza w końcową i decydującą fazę. Jeszcze tylko 3 dni przyjmowane są zgłoszenia konkursowe – do dnia 31.10.2012 roku.

Zainteresowanie konkursem przerosło nasze wyobrażenie – w stosunku do konkursu z ubiegłego roku, gdzie można było wygrać iPhone’a 4S liczba osób biorących udział zwiększyła się kilkakrotnie.

Mamy w chwili obecnej grupę kilkunastu liderów, którzy zdecydowanie prowadzą w konkursie. Ma to niestety swoją złą stronę – nagroda jest tylko jedna, a graczy, którzy zaangażowali się dość mocno w konkursie jest niestety więcej. O ile poprzedni konkurs był głównie zabawą, obecny przerodził się w rywalizację.

Trochę nas to zaskoczyło i dlatego ponownie apelujemy, abyście rozważnie brali udział w konkursie, bo iPhone 5 jest tylko jeden.

Spływają do nas komentarze i maile sugerujące wprowadzenie rankingu. Nie planowaliśmy tego, gdyż konkurs miał być jedynie dodatkiem dla osób pobierających ściągi w serwisie DobreSciagi.pl. Zauważyliśmy jednak, że konkurs sam w sobie stał się interesującą zabawą dla wielu osób.

W przypadku ewentualnych kolejnych konkursów zastanowimy się nad taką formą. W obecnym kształcie nie możemy ujawnić numerów telefonów uczestników konkursu. Proponowane przez uczestników rozwiązania, w których publikujemy pierwsze lub ostatnie cyfry numeru, niestety mogą jedynie wprowadzić w błąd. W tak dużej grupie uczestników mamy bowiem powtarzającą się numerację na tych polach – konkurs trwa bowiem ponad miesiąc.

Nie chcemy jednocześnie nikogo zachęcać do wysyłania dodatkowych sms’ów, gdyż nie taki jest zamysł konkursu, a publikacja rankingu mogłaby do tego prowadzić.

Redakcja Dobre Ściągi nie prowadzi konkursów na co dzień, tak jak to ma miejsce np. w komercyjnych rozgłośniach radiowych. Konkursy organizowane przez DobreSciagi.pl mają charakter incydentalny, a ich celem jest promocja i uatrakcyjnienie oferty, a nie zysk.

Dlatego jeszcze raz na koniec prosimy wszystkich uczestników konkursu o rozwagę i nie przesadzanie z poziomem zaangażowania w konkursie.

Redakcja
Dobre Ściągi

Konkurs iPhone 5

Konkurs – Wygraj iPhona 5 w serwisie www.DobreSciagi.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (14 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +14 (from 14 votes)
Wygraj iPhone'a 5 - końcowa faza konkursu., 10.0 out of 10 based on 14 ratings

2 komentarze do: “Wygraj iPhone’a 5 – końcowa faza konkursu.”

 1. Miko pisze:
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Też jestem ciekawy, ile ludzie w takim konkursie wydają żeby wygrać?

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
 2. DeeMek pisze:
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  Podajcie chociaż, co dla Państwa jest wysokim rachunkiem, czy liderzy wydali 60 zł czy np 600 zł. Nie chodzi o konkretną kwotę, ale o rząd wielkości.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)